Estetik Diş Hekimliği

laminekaplamalaminatvener

Lamine Kaplama (Laminat Vener)

Lamine ya da lamina olarak da bilinir ( Yaprak Porselen ) .Görünüşünüzü olumsuz yönde…

Devamını Oku
disbeyazlatmableaching

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Beyazlatma işlemi özel olarak hazırlanmış bir jelin dişler üzerine sürülmesi ve çoğu …

Devamını Oku
gulustasarimi

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı işlemi kişinin yüz ve ağız anatomisine göre belirlenir ve ona en çok u…

Devamını Oku
zirkonyumdis

Zirkonyum Diş

Diş kaplamaları, metal destekli ve metal desteksiz olarak ikiye ayrılmaktadır. Zirkon…

Devamını Oku
gulusestetigi

Gülüş Estetiği

Gülüş estetiği, kişilerin gülüşünün en iyi hale getirilmesini sağlayan bir işlem olar…

Devamını Oku
disrestorasyonu

Diş Restorasyonu

Diş restorasyonu dişin sert dokularındaki çürük ya da farklı sebeplerden kaynaklanan …

Devamını Oku
emaxdisnedir

Emax Diş Nedir?

Emax diş kaplamaları giderek popülerleşen ve kişinin diş görünümünün hem estetik hem …

Devamını Oku

Estetik diş hekimliği, en etkin uygulamalarla, estetik açıdan sorun yaratan dişleri tedavi etme yöntemidir. Günümüzde bireylerin kendilerine olan özgüvenlerinin artması, kendilerini iyi ve güzel hissetmeleri, sosyal hayatları içinde başarıyı ve mutluluğu beraberinden getiriyor. Düzgün bir ağız yapısı, tertemiz ve eksiksiz dişler, güzel ve çekici bir gülümseme estetik diş hekimliğinin ana yapısını oluşturduğu gibi, bireylerin kusursuz imajları üzerinde de olumlu etkiler yaratıyor.

Yüz güzelliğinin en önemli unsurlarından birisi olan ağız ve diş estetiği, modern diş hekimliğinde yeni bir çağın açılmasına, bireylerin sosyal hayatını etkileyen diş sorunlarına estetik açıdan bakılmasına neden olmuştur. Tüm bu sorunların üstesinden gelmek isteyen insanlara kısa sürede, acısız ve son derece etkili yöntemler sunan estetik diş hekimliği, işte bu sebeple bir sanat halini almıştır

Dişlerin fonksiyonlarını kaybetmeden, uzun süre en üst performansta var olmalarını ve buna en ek olarak hastaya estetik bir görüntü vermesini amaçlamaktadır. Diş hekiminin profesyonel öngörüleri ve hastanın istekleri göz önünde bulundurularak, tedavi planı oluşturulur. İsteğe bağlı olarak estetik açıdan sorunlu bulduğu dişleri için kliniğimizi ziyaret eden hastalarımızın büyük bir çoğunluğuna, kapsamlı tedavi protokollerine gerek duymadan, çok basit işlemlerle, etkili estetik dokunuşlar yapmaktayız.

Kimler Estetik Diş Hekimliğine Başvurabilir?

Düzgün, bakımlı ve estetik bir ağız ve diş yapısı bireylerin sosyal yaşam içerisinde güvenle var olmalarını sağlayan en önemli unsurlardandır. Her insanın birbirinden farklı bir ağız anatomisi olduğu gibi, yüz, mimik ve gülümseme şekilleri de buna göre değişkenlik göstermektedir. Estetik diş hekimliğine başvuranların unutmaması gereken en önemli konuların başında, her bireyin kendine uygun ve yüzüne özel bir tasarımın yapılması gerekliliğidir.